امروز: سه شنبه 4 تیر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان دسته: دام و طیور
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 155 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 11

كربنات كلسیم به فرمول شیمیائی CaCo3 در طبیعت بصورت كانی آراگونپت ، پوسته صدف هاو كالسیت ، كالك ، سنگ آهك ، سنگ مرمر و تراور تن و غیره وجود دارد امروزه از كربنات كلسیم بصورت بصورت پودر یا دانه گونه 1 بعنوان یكی از منابع اصلی تأمین كلسیم در جیره غذائی دام و طیور آبزیان استفاده می شود

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

فهرست مطالب

مقدمه

هدف

دامنه كاربرد

ویژگیها

بسته  بندی و نشانه  گذاری

نمونه  برداری

روش  های آزمون

شرایط نگهداری و انبار كربنات كلسیم

استاندارد ویژگی  های كربنات كلسیم جهت مصرف در تغذیه دام  ، طیور و آبزیان بوسیله كمیسیون فنی مربوطه تهیه و تدوین شده و در دویست و سی و سومین كمیته ملی استاندارد كشاورزی و غذایی مورخ  1377/7/28مورد تائید قرار گرفته  ، اینك باستناد بند  1ماده  3قانون اصلاحی قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه  1371بعنوان استاندارد رسمی ایران منتشر می  گردد.

برای حفظ همگامی و هماهنگی با پیشرفتهای ملی و جهانی در زمینه صنایع و علوم  ، استانداردهای ایران در مواقع لزوم مورد تجدیدنظر قرار خواهند گرفت و هر گونه پیشنهادی كه برای اصلاح یا تكمیل این استانداردها برسد در هنگام تجدیدنظر در كمیسیون فنی مربوط مورد توجه واقع خواهد شد.

بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ایران باید همواره از آخرین چاپ و تجدیدنظر آنها استفاده نمود.

در تهیه و تدوین این استاندارد سعی شده است كه ضمن توجه به شرایط موجود و نیازهای جامعه حتی  المقدور بین این استاندارد و استاندارد كشورهای صنعتی و پیشرفته هماهنگی ایجاد شود.

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراك دام و طیور و آبزیان

 -  مقدمه

كربنات كلسیم به فرمول شیمیائی CaCo3 در طبیعت بصورت كانی آراگونپت ، پوسته صدف  هاو كالسیت  ، كالك  ، سنگ آهك  ، سنگ مرمر و تراور تن و غیره وجود دارد. امروزه از كربنات كلسیم بصورت بصورت پودر یا دانه گونه 1 بعنوان یكی از منابع اصلی تأمین كلسیم در جیره غذائی دام و طیور آبزیان استفاده می  شود.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراك دام و طیور و آبزیان

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر