امروز: پنجشنبه 25 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

آموزش نرم افزار Front page

آموزش نرم افزار Front page دسته: آموزش نرم افزار
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 1251 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 36

نرم افزار Front page از جمله نرم افزارهایی است که به کار گیری ابزارهای قوی کمک شایانی در ساختن سایت وب به کاربران مینماید

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

آموزش نرم افزار Front page

مقدمه:

نرم افزار  Front page  از جمله نرم افزارهایی است که به کار گیری ابزارهای قوی کمک شایانی در ساختن سایت وب به کاربران مینماید.

با استفاده از این نرم افزار نیازی به ایجاد صفحات به طور مستقیم در    HTML  نمی باشد  بلکه با استفاده از فرامین و منوهای کاملا آشنای برنا مه های مایکروسافت میتوانیدا ین کار را انجام دهید.

با استفاده از برنامه  Front page  میتوانید ساختار کلی صفحات وب را طراحی نموده و با خلق صفحات مورد نیاز متن ساختار را تشکیل دهید. آن گاه برای هر چه زنده و جذابتر نمودن صفحات از ویژگیهای تقابلی و چند رسانه ای بهره بگیرید و در نهایت با بارگذاری فایلها روی سرور وب آنها را در شبکه انتشار دهید.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : آموزش نرم افزار Front page , دانلود و خرید آموزش نرم افزار Front page , خرید آموزش نرم افزار Front page , دانلود آموزش نرم افزار Front page , دانلود و خرید آموزش نرم افزار Front page , دانلود رایگان آموزش نرم افزار Front page , پژوهش , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پژوهش , دانلود مقاله , دانلود جزوه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر